Pozwól powiedzieć sobie tak!

W sobotę, 14 lutego mieliśmy przyjemność poprowadzić akcję o nazwie „Pozwól powiedzieć sobie tak!” na rynku Starego Miasta w Warszawie. Wręczaliśmy parom narzeczonych balony w kształcie serca, na których widniało nasze hasło. Miały one na celu zachęcenia młodych par, aby nie tylko powiedzieli sobie nawzajem „tak” podczas zaręczyn, ale też „pozwolili powiedzieć sobie tak” dla zatrudnienia konsultanta ślubnego i korzyści jakie z tego płyną. Narzeczeństwo to piękny czas i należy go w jak najlepszy sposób spożytkować oraz dać sobie możliwość poczucia przyjemności z organizowania ślubu i wesela.

W Polsce świadomość o wedding plannerach pozostaje jednak na stosunkowo nie dużym stopniu, choć systematycznie się zwiększa. Chcieliśmy tym miłym akcentem uzmysłowić narzeczonym, że warto korzystać z bogatego doświadczenia konsultantów ślubnych. Według misji i wizji firmy jakimi kierujemy się w Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni pragniemy zawsze przybliżyć nasz zawód. Konsultant ślubny to nie tylko organizator przyjęć, lecz także negocjator, handlowiec, znawca trendów, mediator, kulturoznawca, posiadający bardzo rozwinięty zmysł estetyki i perfekcjonizmu. Pragniemy, aby współpraca z nami była samą przyjemnością.

Nasza akcja spotkała się z szalenie pozytywnym odbiorem. Już dawno tak, wiele osób nie przysporzyło nam tyle radości i nieskromnie myślimy, że nawzajem :) Cieszymy się, że realizujemy takie przedsięwzięcia i mamy możliwość poprzez naszą pracę spełnieniać Wasze marzenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *