O nas

DARIUSZ ZWADOWSKI

 

mucha_z

Konsultant ślubny

Właściciel Agencji Ślubnej – jego zawodowy cel to stworzenie takiej firmy, która będzie sprawiała przyjemność jemu, ale przede wszystkim jego Klientom. Dzięki wrodzonemu wyczuciu stylu i zdolności do wcielenia koncepcji w życie Dariusz Zwadowski znalazł się na szczycie tej branży. Podpisuje się pod filozofią, że każda osoba jest wyjątkowym i twórczym wyzwaniem i że zasługuje na podejście jedyne w swoim rodzaju. Bez względu na to, czy organizuje ślub tylko dla samej Młodej Pary, czy dla tysięcy gości, każda zaprojektowana przez niego uroczystość jest stylowa, spersonalizowana i pozostawia niezatarte wspomnienia.

Swój sukces jako konsultant ślubny zawdzięcza słuchaniu i zrozumieniu Klientów. W pracy wykorzystuje potencjał pięciu zmysłów, aby osiągnąć spektakularne efekty i zapewnić magiczne doznania. Dariusz Zwadowski nieustannie trzyma rękę na pulsie: śledzi nowe trendy w modzie ślubnej, żywności, dekoracji i rozrywce. Dzięki temu organizowane przez niego wydarzenie jest niepowtarzalne.

Inspiracją są dla niego Klienci, bo każda miłość jest inna i podobnie każdy ślub powinien być wyjątkowy.

konsultant ślubny, konsultant ślubny warszawa, wedding planner, wedding planner warszawa, organizacja ślubu, organizacja wesela, organizacja ślubu warszawa, organizacja wesela warszawa, organizacja ślubów, organizacja wesel
nadstopka
POLSKIE STOWARZYSZENIE KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH
  

Dariusz Zwadowski jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych.

W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

nadstopka
ZESPÓŁ

 

zespol

Konsultanci ślubni Dariusza Zwadowskiego to zespół najbardziej kreatywnych, utalentowanych i pełnych pasji osób, które mają wspólny cel: stworzyć jedyną w swoim rodzaju, zjawiskowąi urokliwą uroczystość.

„Nic nie sprawia mi tyle szczęścia co współpraca z zespołem ludzi pełnych pasji podczas zdumiewającego wydarzenia.”dzw4 

nadstopka
DLACZEGO MY? CO NAS WYRÓŻNIA?
dzw6

Na tle konkurencji naszą Agencję Ślubną wyróżniają dwie rzeczy. Po pierwsze jesteśmy pierwszą Agencją Ślubną w Polsce prowadzoną wyłącznie przez mężczyzn. Wedding planner to nie tylko organizator, lecz także szereg innych profesji, w których mężczyźni sprawdzają się świetnie. Daliśmy tym samym alternatywę Młodym Parom, którym potrzebne są odpowiednie konsultacje ślubne. Nasza Agencja to także powiew świeżości i nowe wizje w branży ślubnej.

Drugi nasz wyróżnik to projekty i wyjątkowe realizacje, w których wykorzystujemy potencjał pięciu zmysłów. Dariusz Zwadowski i zespół konsultantów ślubnych starają się pokazywać osobowość i historię Klientów poprzez empiryczne projektowanie wydarzeń.

Piękna takich uroczystości można doświadczać za pomocą dotyku, wzroku, zapachu, smaku i słuchu. Daje to niezapomniane wrażenia, niezwykłe doświadczenia i widowiskowe efekty.

nadstopka
MISJA
misja

Dariusz Zwadowski i jego konsultanci ślubni mają trzy główne cele. Pierwszy z nich to przygotowywanie wyjątkowych, pozostających na długo w pamięci uroczystości: dbamy o każdy szczegół i opieramy się na potencjale pięciu zmysłów. Wszystko po to, aby zapewnić Młodej Parze radość, spokój i poczucie, że jej marzenia zostały spełnione.

Drugim celem jest wspieranie i podnoszenie standardów branży ślubnej w Polsce oraz rozpowszechnienie zawodu i usług, jakie proponuje konsultant ślubny. Chcemy pokazać, że wedding planner to usługa nie tylko dla zamożnych Klientów, a Młode Pary dzięki współpracy z nami mogą zaoszczędzić dużo czasu, nerwów i pieniędzy.

Trzeci cel to rozpowszechnienie zawodu konsultanta ślubnego wśród mężczyzn. Pragniemy, aby ta profesja była postrzegana podobnie jak w Europie Zachodniej i Ameryce. W Polsce panuje stereotyp, że wedding plannerem może być tylko kobieta, dlatego też postanowiliśmy stworzyć pierwszą w kraju Agencję Ślubną złożoną wyłącznie z mężczyzn.

dzw7
nadstopka
WIZJA
wizja

Dariusz Zwadowski i jego konsultanci ślubni są pierwszą w Polsce Agencją Ślubną, w której konsultantami ślubnymi są tylko mężczyźni. W krajowej branży ślubnej brakowało do tej pory tego typu alternatywy, dlatego zdecydowaliśmy, że wypełnimy tę lukę i damy Klientom wybór. Warto zauważyć, że konsultant ślubny to nie tylko doradca i organizator, lecz także handlowiec, negocjator, znawca trendów, mediator, kulturoznawca, dekorator i stylista. W tych zawodach mężczyźni doskonale się sprawdzają.

Liczymy na to, że w przyszłości będziemy jedną z wiodących agencji ślubnych w Polsce, dbającą o wysokie standardy branży i spełniającą marzenia Klientów dzięki organizowaniu zaskakujących, niepowtarzalnych uroczystości. Za pomocą Internetu, prasy, radia i telewizji będziemy dzielić się swoim doświadczeniem, pomysłami i wskazówkami ze wszystkimi, którzy planują ślub lub inne uroczystości.

nadstopka

SUKCES

dzw8

Sukces Dariusza Zwadowskiego i jego konsultantów ślubnych opiera się na słuchaniu, poszanowaniu i zrozumieniu Klientów. W naszych projektach wykorzystujemy potencjał pięciu zmysłów, aby można było ich doświadczać za pomocą wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Daje to imponujące efekty i fascynujące doznania. Zespół jest w stanie wykreować niezapomniane wydarzenie na najwyższym poziomie. Firma i marka idealnie uzupełniają branżę ślubną w Polsce i za granicą. Swoją reputację tworzą dzięki współpracy z najlepszymi, wybitnymi dostawcami i partnerami.