O nas

DARIUSZ ZWADOWSKI

 

mucha_z

Konsultant ślubny

Właściciel Agencji Ślubnej – jego zawodowy cel to stworzenie takiej firmy, która będzie sprawiała przyjemność jemu, ale przede wszystkim jego Klientom. Dzięki wrodzonemu wyczuciu stylu i zdolności do wcielenia koncepcji w życie Dariusz Zwadowski znalazł się na szczycie tej branży. Podpisuje się pod filozofią, że każda osoba jest wyjątkowym i twórczym wyzwaniem i że zasługuje na podejście jedyne w swoim rodzaju. Bez względu na to, czy organizuje ślub tylko dla samej Młodej Pary, czy dla tysięcy gości, każda zaprojektowana przez niego uroczystość jest stylowa, spersonalizowana i pozostawia niezatarte wspomnienia.

Swój sukces jako konsultant ślubny zawdzięcza słuchaniu i zrozumieniu Klientów. W pracy wykorzystuje potencjał pięciu zmysłów, aby osiągnąć spektakularne efekty i zapewnić magiczne doznania. Dariusz Zwadowski nieustannie trzyma rękę na pulsie: śledzi nowe trendy w modzie ślubnej, żywności, dekoracji i rozrywce. Dzięki temu organizowane przez niego wydarzenie jest niepowtarzalne.

Inspiracją są dla niego Klienci, bo każda miłość jest inna i podobnie każdy ślub powinien być wyjątkowy.

dzw3
nadstopka
POLSKIE STOWARZYSZENIE KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH
  

Dariusz Zwadowski jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych.

W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

nadstopka
ZESPÓŁ

 

zespol

Konsultanci ślubni Dariusza Zwadowskiego to zespół najbardziej kreatywnych, utalentowanych i pełnych pasji osób, które mają wspólny cel: stworzyć jedyną w swoim rodzaju, zjawiskowąi urokliwą uroczystość.

„Nic nie sprawia mi tyle szczęścia co współpraca z zespołem ludzi pełnych pasji podczas zdumiewającego wydarzenia.”dzw4 

nadstopka
DLACZEGO MY? CO NAS WYRÓŻNIA?
dzw6

Na tle konkurencji naszą Agencję Ślubną wyróżniają dwie rzeczy. Po pierwsze jesteśmy pierwszą Agencją Ślubną w Polsce prowadzoną wyłącznie przez mężczyzn. Wedding planner to nie tylko organizator, lecz także szereg innych profesji, w których mężczyźni sprawdzają się świetnie. Daliśmy tym samym alternatywę Młodym Parom, którym potrzebne są odpowiednie konsultacje ślubne. Nasza Agencja to także powiew świeżości i nowe wizje w branży ślubnej.

Drugi nasz wyróżnik to projekty i wyjątkowe realizacje, w których wykorzystujemy potencjał pięciu zmysłów. Dariusz Zwadowski i zespół konsultantów ślubnych starają się pokazywać osobowość i historię Klientów poprzez empiryczne projektowanie wydarzeń.

Piękna takich uroczystości można doświadczać za pomocą dotyku, wzroku, zapachu, smaku i słuchu. Daje to niezapomniane wrażenia, niezwykłe doświadczenia i widowiskowe efekty.

nadstopka
MISJA
misja

Dariusz Zwadowski i jego konsultanci ślubni mają trzy główne cele. Pierwszy z nich to przygotowywanie wyjątkowych, pozostających na długo w pamięci uroczystości: dbamy o każdy szczegół i opieramy się na potencjale pięciu zmysłów. Wszystko po to, aby zapewnić Młodej Parze radość, spokój i poczucie, że jej marzenia zostały spełnione.

Drugim celem jest wspieranie i podnoszenie standardów branży ślubnej w Polsce oraz rozpowszechnienie zawodu i usług, jakie proponuje konsultant ślubny. Chcemy pokazać, że wedding planner to usługa nie tylko dla zamożnych Klientów, a Młode Pary dzięki współpracy z nami mogą zaoszczędzić dużo czasu, nerwów i pieniędzy.

Trzeci cel to rozpowszechnienie zawodu konsultanta ślubnego wśród mężczyzn. Pragniemy, aby ta profesja była postrzegana podobnie jak w Europie Zachodniej i Ameryce. W Polsce panuje stereotyp, że wedding plannerem może być tylko kobieta, dlatego też postanowiliśmy stworzyć pierwszą w kraju Agencję Ślubną złożoną wyłącznie z mężczyzn.

dzw7
nadstopka
WIZJA
wizja

Dariusz Zwadowski i jego konsultanci ślubni są pierwszą w Polsce Agencją Ślubną, w której konsultantami ślubnymi są tylko mężczyźni. W krajowej branży ślubnej brakowało do tej pory tego typu alternatywy, dlatego zdecydowaliśmy, że wypełnimy tę lukę i damy Klientom wybór. Warto zauważyć, że konsultant ślubny to nie tylko doradca i organizator, lecz także handlowiec, negocjator, znawca trendów, mediator, kulturoznawca, dekorator i stylista. W tych zawodach mężczyźni doskonale się sprawdzają.

Liczymy na to, że w przyszłości będziemy jedną z wiodących agencji ślubnych w Polsce, dbającą o wysokie standardy branży i spełniającą marzenia Klientów dzięki organizowaniu zaskakujących, niepowtarzalnych uroczystości. Za pomocą Internetu, prasy, radia i telewizji będziemy dzielić się swoim doświadczeniem, pomysłami i wskazówkami ze wszystkimi, którzy planują ślub lub inne uroczystości.

nadstopka

SUKCES

dzw8

Sukces Dariusza Zwadowskiego i jego konsultantów ślubnych opiera się na słuchaniu, poszanowaniu i zrozumieniu Klientów. W naszych projektach wykorzystujemy potencjał pięciu zmysłów, aby można było ich doświadczać za pomocą wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Daje to imponujące efekty i fascynujące doznania. Zespół jest w stanie wykreować niezapomniane wydarzenie na najwyższym poziomie. Firma i marka idealnie uzupełniają branżę ślubną w Polsce i za granicą. Swoją reputację tworzą dzięki współpracy z najlepszymi, wybitnymi dostawcami i partnerami.